Erdélyi Független Amatőr Jégkorong Liga • Transilvanian Independent Amateur Icehockey League

970806
Üdvözöljük Vendég

Február 25, CsíkiSasok kupa Karcfalán

Az Autosport csapata bizonyult a legjobbnak.....

Február 25-én, Csíkkarcfalán megrendezésre került sor a Marmipal-CsíkiSasok hagyományőrző kupájának megszervezésére.

A tornán az EFAJ Liga csapataiból 6 csapat lett meghívva. A mérkőzések az EFAJL szabályzata szerint zajlottak 2x20 perces folyóidővel. A mérkőzéseket  2, a még profi ligában jégkorongozó, játékos vezette le, Elekes Levente és Tankó Attila, akik az Efaj Liga bírói is.

A Kupát az Autósport csapata nyerte meg, ezt követte a Marmipal, harmadik az Ezüstfenyő, negyedik a Terkő Domokos, ötödik lett a KüKüLLő OldBoys és hatodik a Sepsi-Királypingvinek  csapata.

A mérkőzések sportszerűen játszódtak le, nem voltak konfliktusok, balhék vagy verekedések, amit köszönhetünk a szervezésnek, a szabályzatnak és persze nem utolsósorban a bíróknak is.